Вівторок, 07.05.2024, 02:54

КЗ "Партизанська ЗОШ I-III ступенів"

Сайт вчителя англійської мови Котляр Людмили Миколаївни

Користувачів: 0

Головна » 2016 » Квітень » 4 » Наші учні прийняли участь у дитячо - юнацькій військово - спортивній патріотичній грі "Сокіл" ("Джура")
09:16

31 березня у КЗ "ЗОШ № 2 м. Приморська" проходила дитячо - юнацька військово - спортивна патріотична гра "Сокіл" ("Джура") - (далі фото).

Команда (рій) "Козачата" нашої школи теж прийняла участь у цій грі. Діти чудово справилися з усіма конкурсними завданнями. У конкурсі "Козацької пісні" та "У колі друзів" рій набрав найбільшу кількість балів. У національних костюмах та з посмішкою на обличчі рій урочисто  захищав гордість школи у конкурсах: "Вперед", "Стрільба", "Рятівник", "Відун". Цікавий звіт на конкурс "Добре діло" представив суддівській колегії  рій "Козачата", де розказав про добрі діла, а саме проведення благодійної акції "Допомога птахам" - виготовлення шпаківень та годівничок власними руками. Хоч призового місця рій "Козачата" не отримали та задоволення отримали величезне (Кравченко Альона, Чалих Олександр, Кравченко Олексій, Філатов Віталій, Лазаришин Євген, Лазарєв Андрій, Лохань Ірина, Орляк Тетяна, Двилянський Едуард).

Також хочеться висловити щиру подяку за підтримку та допомогу школі за участь у районній грі "Сокіл" ("Джура") ПСП "Кузьмич", а саме Вдовченко Миколі Кузьмичу та Вдовченко Дмитру Миколайовичу.

За підготовку учасників гри висловлюємо подяку нашим працівникам школи, а саме Гадючко Олександру Олександровичу, Котляру Леоніду Миколайовичу, Чухванову Володимиру Вікторовичу, Путрі Зінаїді Василівні та Павліченко Тетяні Володимирівні.

Переглядів: 663 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Квітень 2016  »