Неділя, 28.04.2024, 00:16

КЗ "Партизанська ЗОШ I-III ступенів"

Сайт вчителя англійської мови Котляр Людмили Миколаївни

Головна » 2017 » Квітень » 7 » 7 квітня Всесвітній день здоров'я
7 квітня Всесвітній день здоров'я

Всесвітній день здоров’я відзначається в день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, устав якої було прийнято 7 квітня 1948 року. На сьогодні до цієї події підключилися двісті країн, які зробили свій вибір на користь здоров’я людей.

Україна була однією із перших таких країн – ще в 1948 р. відбулося підписання відповідних угод, а після отримання незалежності у 1991 році вона поновила свій договір.

А щорічне проведення Всесвітнього Дня здоров’я стало доброю традицією починаючи з 1950 р. Його мета – допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження, незалежно від віку та місця проживання, статку та професії. В цей день традиційно говорять про глобальні світові проблеми, які загрожують благополуччю всієї планети і кожен рік висувають гасла, зважаючи на проблематику та актуальність тем, пов’язаних з необхідністю збереження здоров’я.

У цей день активно пропагується здоровий спосіб життя, як це повсякденна турбота про збереження та зміцнення свого здоров’я. Велике значення в цьому відіграє режим дня. Щоб не гаяти марно часу, його варто розпланувати. Важливо передбачити час для всього: сну і навчання, відпочинку і занять спортом. Найголовніше – режиму дня потрібно дотримуватися обов’язково! Ось основні правила:

• спи не менше 9 годин,

• харчуйся завжди в один і той же час,

• дотримуйся особистої гігієни,

• вчасно приходь у школу, ніколи не запізнюйся,

• перед виконанням домашніх завдань обов’язково відпочинь,

• виконуй домашні завдання в один і той же час,

• перед сном погуляй на свіжому повітрі,

• лягай спати в один і той же час.

До Всесвітнього дня здоров’я у школі було проведено наступні заходи:

• проведено бесіди у 1-4 класах - „Твоє здоров’я у твоїх руках”, у 5-7 класах- „Бути здоровим – це модно”, у 9-11 класах-„Подорож стежкою здоров’я”, „Правильне харчування – основа твого здоров’я”;

• організовано фізкультурі змагання „Веселі старти”та , „Спорт для всіх”;

• організовано конкурс малюнків „Ми – за здоровий спосіб життя”.

• Проведено батьківські збори „Здоров’я майбутнього покоління залежить від нас!”;

• Організовано зустріч з медичними працівниками- лікарем Стєпановим Є.І. та медичною сестрою Павліченко Т.В..

• Вчитель «Основ здоров’я» Трутень М.С. показав презентацію на тему «Здоровий спосіб життя».

Переглядів: 425 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Квітень 2017  »